APIE

Žaidimas, kuris nepalieka abejingų

CORNHOLE ISTORIJA

Legenda byloja, kad Cornhole žaidimą sugalvojo XIV amžiaus meistras Matthias Kuepermann stebėdamas savo vaikus mėtančius akmenis į šalia esančią skylę žemėje. Meistras, rūpindamasis vaikų saugumu, panaudojo savo dailidės įgūdžius ir sukūrė jiems saugesnį žaidimą.
Sakoma, kad tais laikais buvo kukurūzų perteklius ir jie būdavo naudojami ne tik maistui. Taip ir atsirado kukurūzų maišelių
mėtymas į medinę lentą. Netrukus žaidimas tapo mėgstama pramoga ir paplito po visą šalį.

CORNHOLE VISAME PASAULYJE

Šiandien Cornhole žaidimai parduodami įvairiomis formomis. Pradedant tradicinėm lentom, dekoruotom logotipais, vardais, personalizuotais raštais, baigiant plaukiojančiom Cornhole baseinų versijom, nešiojamais rinkiniais bei mobiliosiomis programėlėmis.

KODĖL ŠIS ŽAIDIMAS TOKS POPULIARUS?

Todėl, kad tai linksmas bei įtraukiantis lauko žaidimas, kuriuo galėsite mėgautis beveik visur. Žaidimas nereikalauja didelio pasiruošimo ar daug brangios įrangos, todėl pramogauti bus itin paprasta.

Mes, Lietuvos Cornhole Federacija (LCF), tikime, kad šį žaidimą gali žaisti bet kas ir bet kas gali laimėti. Nepaisant to, turėdamas šiek tiek patirties ir daugiau praktikos kiekvienas gali dalyvauti Nacionaliniame čempionate, kuriame nustatačius stipriausią šalies komandą ar sportininką, bus daromi reitingai. Tokiu būdu tapus čempionu atstovauti Lietuvą ir varžytis pasaulio čempionate.

Mūsų tikslai:
➤ Vykdant populiarinimo programą Lietuvoje CORNHOLE žaidimą siekiama plėtoti kaip sportą Lietuvoje.

➤ Suvienyti visas CORNHOLE organizacijas. Rengti jaunimo ir suaugusių varžybas, mėgėjų sporto renginius.

➤ Plėtoti aukšto sportinio meistriškumo renginius (treniruotes, miestų pirmenybes, tarptautinius turnyrus, čempionatus, sporto stovyklas).

➤ Dalyvauti tarptautinių organizacijų ir sporto federacijų veikloje plėtoti bendradarbiavimo sporto srityje ryšius su kitais šalies ir užsienio miestais.

➤ Puoselėti CORNHOLE sporto tradicijas, formuoti populiarų ir teigiamą įvaizdį.

➤ Inicijuoti programą mokyklose, kuri skirta supažindinti jaunąją kartą su nauja pramoga ir kartu profesionalia sportine veikla.

➤ Išmokyti žaisti, varžytis mokyklose, atstovauti ją tarpmokyklinėse žaidynėse.

Įsigyk Cornhole komplektą!

Kviesk draugus žaisti.

lenta icon
Group (1)
Group (2)
Ilgai testavome ir pagaminome aukščiausios kokybės žaidimo lentas ir maišelius, atitinkančius CORNHOLE sporto šakos standartus.
Artėja renginys? Šeimos šventė? išsinuomok ir nustebink susirinkusius, užimk ir įtrauk azartišku ir abejingų nepaliekančiu žaidimu.
Kviečiame susipažinti su žaidimu.
išmegink savo jėgas mūsų rengiamuose turnyruose.